Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jezdecké noviny

Ufo: Nové starání o koně + následky

Tak přesně tohle se může stát, když nikdo navrhne novinku a ostatní ji neocení. Začínají se prodávat koně s nulou, bez fotek a bez zaplaceného kobáře, veterináře a ustájení. Nebylo by lepší udělat prostě 3D stáj?

Nápad je to dobrý, ale jak to udělat? Bylo by to zdarma? To zůstává otázkou. Fotografie Christiane Slawik měly cenu 600 SMS a to kůň neměl ani 2.0% trénink! Všichni, kdo mají rozum, takového koně ale nekoupily a koupily třeba levně koně s mizernou fotkou, ale vychovaly z něj šampiona! Když byly fotky Christiane Slawik odstraněny, ti, kdo fotku měly z galerie dostaly třeba 100 SMS, ale co když si hezkou fotku nikdo stáhl z jejího netu, stáhly mu to a nedostal nic? Nové starání je dobré, ale všichni nezačínaly nastejno. Myslím, že všem koním by se mnělo dát od každého 2.00% do začátku.

 11

Chladnokrevníci

Chladnokrevníci jsou koně většinou z Evropy, kde měly dostatek živin, a tak se mohly takle rozrůst. Největší a nejznámější ¨chladnokrevník je shirský kůň, Který je také současně největší kůň na světě. Mezi chladnokrevníky patří i poníci, tedy hafling, gotlandský pony, shetlandský pony, ewmoorský pony, fallabella a další. Křížením chladnokrevníků a plnokrevníků vznikloa nová skupina-teplokrevníci, kteří zdědily podobu plnokrevníků a povahu chladnokrevníků.

kun

Pro reakce prosím napište do komentářů, nebo do redakce. (JantarKamila@seznam.cz )kun

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář